ОСТАННІ НОВИНИ

“Свобода” вимагає покарати чиновників за танці у Страсний тиждень

|

«Свобода» вимагає покарати чиновників, які у Страсний тиждень перед Великоднем перетворили місто на розважальну феєрію. Про це йдеться у зверненні депутата Львівської міської ради ради Тараса Семущака, інформує прес-служба ЛМО ВО “Свобода”.

Як повідомив депутат під час сьогоднішньої сесії, мешканці міста обурені, що в дні Страсного тижня у центрі Львова лунала гучна музика, проводились фестивалі і танцювальні конкурси, а представники окремих розважальних закладів роздавали запрошення на нічні гульбища.

«Львів’яни обурені такою зневагою до релігійних традицій. До прикладу, у Чистий Четвер, в центрі міста,  в рамках фестивалю, дозволеного розпорядженням Львівського міського голови № 54 від 11.03.2013 року представники одного із приватних підприємств проводили танцювальний конкурс із гучною музикою та розкутими танцями. Слід наголосити, що контроль за виконанням заходів, передбачених у згаданому розпорядженні міського голови, покладено на управління культури департаменту гуманітарної політки Львівської міської ради згідно з  п. 4 згаданого документа», – зазначив Тарас Семущак.

Як зазначив свободівець, депутатський корпус вимагає вжити заходів для притягнення до передбаченої чинним законодавством відповідальності начальника управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та негайно припинити ганебну практику зневаги до релігійних почуттів і традицій львів’ян.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.