ОСТАННІ НОВИНИ

Азаров вигнав журналістів, які вимагали розслідувати побиття їх колег

|

Журналісти під час відкриття засідання Кабміну вимагали розслідувати побиття журналістки 5 каналу Ольги Сніцарчук під час мітингу 18 травня.

Троє журналістів розвернулися до міністрів спинами, на яких було написано “Сьогодні журналістка! Завтра – ваша дружина, сестра, донька. Дійте!”.

“Це що за концерт? Підіть з засідання”, – прокоментував заяву прем`єр Микола Азаров.

“Всіх поіменно записати і позбавити акредитації. Ми поважаємо роботу журналістів, але не перетворюйте засідання на цирк”, – додав він.

Як розповіла “Українській правді” кореспондент “Лігабізнесінформ” Наталія Тарасовська, акредитації позбавили її, журналіста 5 каналу Ірину Герасимову, кореспондента “Дела” Віру Щербакову, журналістів РБК, Українських новин,  “Коммерсанта”.

 

Наразі, за словами Наталії, вони все ще знаходяться у прес-центрі. 
Керівник прес-служби Віталій Лук`яненко сказав, що це доручення розгляне начальник інформаційного департаменту.  

У свою чергу кореспондент “Дела” Віра Щербакова повідомила, що, за словами Лук`яненка, рішення щодо позбавлення акредитації прийме департамент інформації відповідно до прохання прем`єра і в рамках правового поля.

“Сказали, що акредитації позбавлять за рішенням інформаційної служби. Прес-секретар каже, що ми могли ініціативною групою звернутися для зустрічі з Азаровим. Буде дана правова оцінка цього акту”, – сказала Щербакова.

Українська правда
Фото з відео “Першого національного”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.