ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській філармонії прозвучать хіти – від Йоганна Себастьяна Баха до Майкла Джексона

|

У понеділок, 20 травня, у рамках XXXІI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози»  у Львівській філармонії відбудеться унікальний концерт. Цього вечора перед львівськими слухачами виступить молода джазова  вокальна  формація з Москви «COOL & Jazzy». Музиканти співають найкращі хіти від Йоганна Себастьяна Баха до Майкла Джексона, при цьому без жодного інструменту, тільки силою людських голосів. І не важливо, чи виконують музиканти джазовий стандарт, чи популярний хіт або перлину класики, не покидає відчуття, що перед вами повноцінний оркестр, настільки багате і насичене їх звучання. Про це повідомили у відділі реклами та маркетингу Львівської філармонії.

Заснований ще у 1994 р. колектив довів своє право на існування, ставши  першим володарем Ward Swingle Award 2001 (краща a capella група Європи), неодноразовим лауреатом та переможцем міжнародних конкурсів і фестивалів. Колектив є  бажаним гостем в США, Японії, Данії, Німеччині, Франції, Австрії, Швейцарії, Італії, Фінляндії, Ізраїлі, Польщі, Литві, Вірменії, Казахстані, Україні та, звичайно, майже у всіх куточках Росії. 

У  львівському концерті прозвучать у рамках нової програми колективу COOL & Jazzy і перлини світової  класики, і джазові стандарти. На концерті попри твори, які стали візитівкою колективу, звучатиме  і декілька прем’єр. На Вас чекає справжня феєрія звуків та ритмів, яка захоплює з першої секунди і не відпускає до самого завершення.

 «COOL & Jazzy» – перший володар Ward Swingle Award 2001 (краща a capella група Європи), неодноразовий лауреат та переможець міжнародних конкурсів і фестивалів. Група побувала з гастролями в США, Японії, Данії, Німеччини, Франції, Австрії, Швейцарії, Італії, Фінляндії, Ізраїлі, Польщі, Литві, Вірменії, Казахстані, Україні та, звичайно, майже у всіх куточках Росії. 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.