ОСТАННІ НОВИНИ

Васюник “напрягає” Пшонку за незаконність приватизації ЛАЗу

|

На доручення МДО «Львівщина» народний депутат Ігор Васюник підготував та зареєстрував запит до генерального прокурора України Віктора Пшонки щодо незаконності приватизації Львівського автобусного заводу. Про це йдеться у повідомленні Міжфракційного депутатського об`єднання.

Як вказано у повідомленні, під час виступу І. Васюник зазначив, що є рішення судів, результати прокурорських перевірок, які підтверджують, що Львівський автобусний завод був приватизований незаконно, а контрольний пакет акцій заводу викуплений за кошти, здобуті злочинним шляхом.

Проте незважаючи на прийняті судами рішення щодо повернення пакета акцій стратегічного підприємства у державну власність, органи влади України, у тому числі Фонд державного майна України та Генеральна прокуратура України, не забезпечили виконання судових рішень. Тому члени групи «Львівщина» підтримали ініціативу щодо створення тимчасової парламентської слідчої комісії з вивчення питання незаконної приватизації ЛАЗу та повернення його у державну власність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.