ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський волейбольний клуб «Барком» вийшов до Суперліги

|

Львівський волейбольний клуб «Барком» вперше за понад 20 років пробився до Суперліги. Такий спортивний прорив став можливим завдяки перемозі львів’ян у двох останніх перехідних матчах.

Вихід до суперліги львів’янам дався немов за голлівудським сценарієм. 14 травня у вирішальній грі проти «Юридичної академії» з Харкова «баркомівці» «горіли» після двох сетів з рахунком 0:2. У третій партії галичани йшли зі своїми суперниками м’яч-у-м’яч, і таки зуміли «вирвати» третю партію із рахунком 28:26. По тому, замобілізувавшись, львів’яни не залишили харків’янам жодного шансу. Підсумок четвертого сету – 25:18, а завершальний п’ятий райнд завершився з рахунком 15:9. Перемога над «Юридичною академією» вивела «Барком» у Суперлігу.

За словами віце-президента Львівської обласної федерації волейболу Володимира Левківа, це вперше за роки незалежності волейбольна команда зі Львова досягла таких результатів та отримала право представляти наш край у волейбольному Чемпіонаті найвищого дивізіону.

«Це колосальний результат для львівського волейболу. Тепер у Львові сформувалася команда яка є взірцем для наших дитячих та юнацьких волейбольних команд. Окрім того, мешканці нашого міста та області отримали можливість познайомитися із найкращими волейбольними командами України, які приїжджатимуть до нас на матчі», – сказав він.

Шлях до Суперліги був нелегким та тернистим розповів головний тренер ВК «Барком» Віктор Михальчук.

«Чемпіонат був важким… Були й поразки… Але в нашій справі головне наполеглива праця та терпіння, що й принесло результат. », – підкреслив він.

За словами тренера, перед клубом стоїть завдання орієнтуватись на вихованців нашого регіону, а також налагодження технічного процесу навчання, а не набору готових гравців.

«У них є потенціал, а ряд молодих гравців можуть ще суттєво додати у кондиціях. Попри те команда потребує доукомплектування, аби створити конкуренцію… Аби самі «зв’язуючі» команди не розслаблялися, а працювали над вдосконаленням. Ми спробуємо не бути хлопчиками для побиття», – сказав тренер

За словами президента ВК «Барком» Олега Барана, його переповнюють позитивні емоції. Він також повідомив, що абсолютна більшість гравців команди залишиться й працюватиме в новому сезоні, а фінансування команди зросте.

«Бюджет ВК «Баркому» зросте на 40 – 50%, адже у Серелізі інші видатки. Наразі команда веде пошуки арени, де проводити волейбольні поєдинки у новому сезоні. Гадаю, з цим серйозних проблем не буде», – сказав О. Баран.

Фото:  Офіційний сайт клубу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.