ОСТАННІ НОВИНИ

Зміна назви “Полімінералу” може викликати екологічну катастрофу?

|

На засіданні комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради депутати заслухали інформацію в. о. голови правління ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал” Миколи Яковлєва щодо ситуації на підприємстві. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Як відомо, Фонд державного майна готує дане підприємство до приватизації. З цією метою була проведена реорганізація та відбулася зміна назви підприємства – Державне підприємство “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал” стало Публічним акціонерним товариством “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал”.

З іншого боку зміна назви стала підставою для анулювання всіх ліцензій і дозволів підприємства та припинення фінансування з державного бюджету. Працівники залишилися без заробітної плати, а підприємство не має змоги здійснювати природоохоронні заходи, що неминуче приведе до екологічної катастрофи.

З метою недопущення непоправної шкоди для довкілля та здоров`я людей, депутати вирішили доручити Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища у Львівській області підготувати проект звернення до Кабінету Міністрів України і до Комітетів Верховної Ради України з питань бюджету, з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щодо ситуації, яка склалася на ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.