ОСТАННІ НОВИНИ

Партія регіонів анонсувала «бійку» з опозицією у центрі Києва

|

За чотири дні до останнього мітингу в рамках акції «Вставай, Україно!» під егідою Партії регіонів стартував Всеукраїнський антифашистський марш «В Європу – без фашистів!», пишуть Коментарі.

Партія регіонів офіційно анонсувала «бійку» з опозицією на центральній площі Києва 18 травня: в друкованих ЗМІ з’явився анонс, яким повідомляється, що під егідою Партії регіонів стартував Всеукраїнський антифашистський марш «В Європу – без фашистів!».

«Ініціаторами заходу стали громадяни України та представники громадських організацій, яким небайдуже майбутнє країни», – наголошується в анонсі.

Стартує антифашистський марш в облцентрах Західної України, після чого переміститься в центральні, південні та східні області.

 

Завершиться акція під егідою ПР у тому ж місці, де опозиція має намір закінчити свою акцію «Вставай, Україно!» – на Європейській площі.

Як відомо, 18 травня на Європейській площі також має стартувати марш протесту в рамках всеукраїнської акції «Вставай, Україно!», яка стартувала 14 березня.

13 травня громадська організація «Наступ» заявила, що Партія регіонів готує силовий сценарій зриву фінальної опозиційної акції «Вставай, Україно!» у Києві 18 травня. Зокрема, «регіонали» мають намір «заблокувати всю Європейську площу для проведення власного мітингу й активно скуповують масовку. Перевага віддається особам спортивної статури».

Разом із тим в опозиції заявляють, що столична влада намагається перешкодити проведенню акції під виглядом ремонту доріг у центральному районі Києва, де й пройде акція «Вставай, Україно!».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.