ОСТАННІ НОВИНИ

Квартиру Тимошенко купив російський десантник

|

 Дніпропетровська квартира Юлії Тимошенко, яку ГПУ конфіскувала в червні 2011 року, вже заселена. «Виконавча служба вже давно її продала», – розповіла тітка екс-прем’єра Антоніна Ульяхіна, передають «Вести».

Двокімнатна «сталінка» площею 50 кв.м., в якій екс-прем’єр жила до переїзду в Київ, розташована в престижній центральній частині міста – на проспекті Карла Маркса, 26.

За словами колишніх сусідів, квартиру купив якийсь військовий пенсіонер із Росії.

Новий господар дійсно виявився полковником запасу – в російській армії він очолював батальйон повітряно-десантних військ. З’ясувалося, він знає, хто мешкав тут до нього, але загалом про Тимошенко має туманне уявлення.

«Я купив квартиру на аукціоні на початку 2012 року. Мені її запропонували, мене влаштувала її ціна, я її купив. Я знаю, що колишня господиня була прем’єром, але яка мені різниця, хто в квартирі мешкав до мене?» – розповів новий мешканець знаменитої «сталінки».

Разом із тим полковник не забажав розповісти, за скільки придбав нове житло. Однак, за даними ріелторів, квартира Тимошенко могла піти з молотка за $60-70 тисяч.

Незважаючи на те, що Тимошенко тут давно не живе, сюди періодично приходить пошта на її ім’я.

Тимошенко відбуває семирічний термін ув’язнення за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. На частину майна екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко накладено арешт. При цьому, єдине задеклароване майно екс-прем’єра – це двокімнатна квартира у дніпропетровській «сталінці».

 

«Коментарі» 

Фото: прес-служба ВО “Батьківщина” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.