ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині пройде соціальний фестиваль «Лютин»

|

 На Львівщині втретє відбудеться соціальний фестиваль «Лютин». Фестиваль триватиме два дні. 17-18 травня в місті Стрий біля ресторану «Козацький двір» та у Львові в парку «Горіховий гай», біля кінотеатру «Сокіл». На захід будуть запрошені діти із закладів соціального спрямування Львівської області та міста Львова, громадські організації та благодійні фонди, що працюють з людьми з особливими потребами. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Метою заходу є стимулювання інтеграції в суспільство дітей та людей з особливими потребами, дітей сиріт, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Популяризація волонтерства серед молоді в межах конкретних районів та області в цілому.

В програмі різноманітні майстер-класи від центру творчості дітей та юнацтва міста, УДЮМК у Франківському районі, спортивні та козацькі забави, батути, тир, катання на катамаранах від клубу «Манівці». У концертній програмі виступи людей та дітей з особливими потребами, дитячі колективи Львова та Стрия та діти телевізійного центру «Кадрики». Пригощати дітей буде ресторан «Козацький двір», «Родинна ковбаска» та кінотеатр «Сокіл», в якому будуть транслюватись безкоштовні сеанси в дні фестивалю для гостей заходу.

Закінчиться фестиваль виступом відомого рок-гурту «МЕРІ» та пригощанням кулішем. Ведучим заходу буде Андрій Ферцак, який є постійним ведучим «Лютина». Крім того захід відвідає Владіслав Левицький.

Нагадуємо, перший фестиваль проходив 27 серпня 2011 року в с. Лютинка, Жидачівського району, другий фестиваль проходив в місті Стрий 19 травня 2012 року.

Організатором фестивалю є громадська організація «САМІ» за підтримки управління сім’ї та молоді ЛОДА, постійної депутатської комісії ЛОР з питань молодіжної політики, фізичної політики та спорту, управління сім’ї, молоді та спорту ЛМР, постійної депутатської комісії з молодіжної політики спорту та оздоровлення, відділу сім’ї та молоді Стрийського міськвиконкому.

«Цього року наш фестиваль набуває статусу  міжнародного, оскільки нас відвідають гості із міста Лодзь (Польща), а саме представники «5 Domu Pomocy Społecznej w Łodzi». Крім того він вперше пройде в два дні, за які ми плануємо прийняти до 1000 учасників», – розповів голова оргкомітету Андрій Породко.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.