ОСТАННІ НОВИНИ

«Свобода» не допустить відродження сталінізму і нацизму у Львові – Лопачак

|

 Всеукраїнське об`єднання “Свобода” висловлює обурення рішенням Львівського окружного адміністративного суду, який задовольнив клопотання прокуратури міста про зупинення дії ухвал Львівської міської ради “Про заборону використання окупаційної символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова” та “Про оголошення 8 травня у м. Львові Днем скорботи і вшанування пам`яті жертв тоталітарних режимів та жертв Другої світової війни”. Фактично владний режим намагається засобами примусу зробити можливим проведення у Львові провокативних дійств під супровід тоталітарної людиноненависницької символіки. Про це 8 травня 2013 року заявив голова фракції Всеукраїнського об`єднання “Свобода” у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

Як зазначив депутат, оперативність, з якою “спрацювали” представники прокуратури та Львівського окружного адміністративного суду, підтверджує факт застосування “телефонного правосуддя”, коли рішення суду ухвалюють не іменем Закону, а за прямою вказівкою з Банкової.

“Дати 8 і 9 травня юридично закріплені в резолюції Генеральної Асамблеї ООН, приуроченій до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі, як Дні пам`яті про загиблих у кровопролитних боях світової війни. Окрім цього, є резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи, яка вимагає міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів. Продовжуючи міжнародну та загальноєвропейську практику проведення поминальних заходів у пам`ять про жертв Другої світової війни, Львівська міськрада затвердила відповідні ухвали. Проте владний режим руками своїх сателітів комуністів намагається повторити провокативний сценарій 2011 року. Зокрема, прокуратура та суди своїми діями фактично легітимізують використання совєцької та нацистської тоталітарної символіки”, – зазначив Маркіян Лопачак.

Він також підкреслив, що “Свобода” вживе усіх можливих заходів, передбачених чинним законодавством України, аби не допустити проведення сталінсько-гітлерівського шабашу у Львові. “Заяви політиканів-українофобів про святкування 9 травня та розгортання тоталітарних прапорів – символів сталінського та гітлерівського терору – ми розцінюємо як провокацію. Звертаємося до львів`ян з проханням продемонструвати свою позицію та провести цей день у молитві за українців, полеглих у Другій світовій війні, та жертв тоталітарних режимів”, – наголосив свободівець.

 Фото: прес-служба ЛМО ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.