ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде казковий фестиваль

|

16-19 травня 2013 року у місті Львові пройде третій Міжнародний фестиваль візуалізації казок. Як інформують організатори заходу, під час фестивалю мешканці та гості міста матимуть нагоду переглянути  10 вистав-казок, які оргкомітет, за участю членів журі, відібрав з-понад двох десятків театрів. Також можна буде оглянути образотворчі роботи молодих художників; взяти участь у майстер-класах кожної з номінацій і круглому столі на тему «Сучасна візуалізація казки: книга, сцена, анімація».

До участі у Фестивалі зголосились учасники з Польщі, Білорусі, Чехії та України, які займаються візуалізацією казок за допомогою театрального мистецтва, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Традиційно будуть залучені діти з сиротинця Львівської області, які зможуть взяти участь у всіх заходах Фестивалю: майстер-класах з образотворчого  мистецтва, акторської майстерності, екскурсіях містом, зустрічах з професійними візуалізаторами казок, проведуть кілька змістовних, яскравих днів у місті Лева.

Організатори Фестивалю: Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», Львівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань культури, охорони  культурної спадщини та культурних цінностей, Центр культурно-мистецьких ініціатив.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.