ОСТАННІ НОВИНИ

Шемчук хоче звільнити львівських дорожників

|

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук скерував в центральні органи влади подання про звільнення із займаних посад начальника Служби автомобільних доріг Львівщини Тараса Сиротинського та начальника Львівського «Облавтодору»  Юрія Тарасовича. Про це сьогодні на сесії Львівської обласної ради повідомив начальник транспортної комісії обласної ради Михайло Задорожний, відповідаючи на питання, чому ці чиновники не доповідали під час затвердження програми ремонту та будівництва доріг.

“Наскільки я знаю, голова Львівської обласної адміністрації скерував до Києва подання про їх звільнення, тому ми їх і не запрошували” – наголосив він.

Водночас депутати домоглися, щоби на сесії виступив в.о.начальника  департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Віктора Чайка. Під час обговорення В.Чайко наголосив, що 64 мільйони гривень для ремонту доріг – це мізерна сума.

Раніше депутати облради звернулися до уряду з проханням надати на ремонт доріг у Львівській області 800 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.