ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові оголосили конкурс кавер-гуртів «КаверФест»

|

Організатори Свята «День Батяра у Львові», яке пройде 10-11 травня на площі Ринок, оголосили конкурс кавер-гуртів «КаверФест». До участі запрошуються гурти, які вміють виконувати кавери на пісні всесвітньо відомих виконавців. Про це повідомляють організатори заходу.

«Метою конкурсу є підтримка талантів у галузі популярної музики, заохочення розвитку духу змагання серед виконавців. Кращі кавер-гурти матимуть можливість виступити 10 травня на сцені Святкування Дня міста (площа Ринок). Журі, в складі якого будуть авторитетні представники культурно-мистецької громади Львова, визначать переможця. Хотілось також відзначити, що конкурс «КаверФест» – це проект, створений ученицею Мартою Демидюк в рамках конкурсу творчих робіт юних менеджерів «Бізнес ідеї для Львова», – повідомив Андрій Сидор, директор  Свята «День Батяра у Львові.

За його словами, також 10 травня на сцені свята представить свій новий альбом яскравий батяр-бенд «Галичина» разом із Віктором Морозовим.

Для участі у конкурсі гурту необхідно надіслати інформацію про себе (назву гурту, прізвище, ім’я, номер телефону та e-mail контактної особи) та аудіо- чи відеозаписи виступів гурту на електронну адресу [email protected].

Також у рамках Дня Батяра пройде Чемпіонат львівських кнайп. Львів’яни та численні гості міста зможуть придбати під час «Ярмарку батярських лігумін» на площі Ринок Фестивальний Кухоль та відправитись у тур львівськими кнайпами. Таким чином, учасники туру, які придбали кухлі, безкоштовно зможуть скуштують фірмове пиво 10 закладів та віддадуть голос за найгостиннішу кнайпу та найсмачніше пиво.

Зауважимо, прийняття заявок на конкурс кавер-гуртів триватиме до 5 травня. Список учасників буде виставлено на сайті Свята 8 травня. Більше деталей щодо участі в конкурсі можна дізнатися з Положення про конкурс кавер-гуртів «КаверФест», що розміщено на сайті свята День Батяра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *