Упродовж цього року органами прокуратури Львівської області активізовано роботу з питань захисту інтересів громадян та держави в галузі земельних відносин. Про це повідомляє прес-секретар прокурора Львівської області.
Зокрема, на вказаному напрямі розпочато 9 кримінальних проваджень, скасовано 62 рішення органів місцевого самоврядування та виконавчої влади із земельних питань та притягнуто до відповідальності 135 посадових осіб, з яких 43 – органів контролю.
Окрім цього, в частині здійснення представницької діяльності прокурорів в земельній сфері пред’явлено позовів на суму майже 83 млн грн.
На даний час у провадженні судів перебуває 200 справ за позовами прокурорів щодо земель площею 843 га та вартістю 115 млн грн.
Уже задоволено 55 позовів на суму 8 млн грн, реально виконано судових рішень на суму 2,3 млн грн.
При цьому, за наслідками вжиття органами прокуратури Львівської області заходів правозахисного та представницького характеру, попереджено протиправне вибуття з державної та комунальної власності 1133 га земель вартістю 20 млн грн. З незаконного володіння повернуто 960 га земель вартістю понад 18 млн грн.







