ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині завершується опалювальний сезон

|

Враховуючи очікуване потепління та підвищення середньодобової температури на території Львівської області, Львівська обласна державна адміністрація рекомендувала органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям приймати рішення про завершення опалювального сезону. Про це повідомляє департамент житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА, інформує прес-служба ЛОДА.

Станом на 11 квітня 2013 року опалювальний сезон на території Львівської області  продовжується, але перебуває у завершальній фазі. В окремих населених  пунктах  приймаються рішення про завершення опалювального сезону 2012/13 року від 15 квітня 2013 року. Лікарні, школи, дошкільні установи опалюватимуться частково при необхідності.

Нагадаємо, що рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з середньодобової температури зовнішнього повітря. Температура повітря повинна бути не менше +8 °С протягом трьох діб.

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *