ОСТАННІ НОВИНИ

Житель Львівщини намагався вивезти понад 146 тисяч доларів США

|

У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Смільниця – Кросцєнко» працівники Львівської митниці вилучили рекордну суму валюти у громадянина України. Про це інформує прес-служба Львівської митниці.

25-річний львів’янин прямував до Польщі легковим автомобілем як пасажир. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Але його знервована поведінка викликала підозру у митників, які вивели автомобіль у місце для поглибленого огляду.

Під час огляду цього транспортного  засобу було встановлено, що пасажир автомобіля переміщує 146 650 доларів США.

Фізичні особи-резиденти України мають право вивозити за кордон суму, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро. Якщо сума перевищує вказаний еквівалент, необхідне подання документів, які підтверджують зняття готівки з рахунків банків (фінансових установ). Таких документів громадянин для митного  контролю не надав, а отже, порушив встановлений порядок проходження митного контролю в коридорах спрощеного митного контролю. Тож кошти, які перевищували дозволену

Реклама партнерів

законом суму, вилучено. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України.

Нещодавно у Львівському аеропорту затримали українку, яка в нижній білизні ховала від митного контролю 40 тисяч євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...