ОСТАННІ НОВИНИ

«Укравтодор» обіцяє залатати ями на дорогах до 1 травня

|

Державне агентство автомобільних доріг України має намір завершити загалом ямковий ремонт українських доріг орієнтовно до 1 травня поточного року. Про це повідомив перший заступник голови «Укравтодору» Микола Мездрін під час виїзної наради на ділянці ремонту дороги траси Київ – Одеса у вівторок, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, станом на 18 лютого ямковістю було уражено 36,9 тис. км доріг загального користування. На сьогодні проведено ремонтні роботи на 4,7 тис. км доріг – відремонтовано 160 тис. кв. м дорожнього покриття.

В першу чергу роботи виконуються на дорогах Київ-Одеса, Київ-Чернігів, Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Житомир-Вінниця, Київ-Знам’янка, Дніпропетровськ-Решетилівка, Дніпропетровськ-Миколаїв, Кіровоград-Миколаїв, Знам’янка-Луганськ-Ізварине та інших дорогах державного значення.

«Нині в умовах міжсезоння проводяться роботи із застосуванням холодних асфальтобетонних сумішей згідно з технологіями, розробленими для застосування в зимових умовах. Для ліквідації ям повністю укомплектовані необхідним обладнанням понад 300 спеціалізованих бригад», – сказав Мездрін.

Реклама партнерів

Як повідомляли «Коментарі», Генпрокуратура вимагає від «Укравтодору» усунути виявлені перевірками порушення законодавства та притягнути винних до відповідальності. Раніше Державна фінансова інспекція України на підприємствах Держагентства автомобільних доріг виявила порушення, що призвели до збитків на загальну суму 225,4 млн гривень.

За розрахунками Міністерства інфраструктури, точна площа дорожнього полотна, на якому є ями, – 1,4 млн. кв. м по всій Україні.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.