ОСТАННІ НОВИНИ

Де постане спорткомплекс до «Євробаскету-2015» стане відомо через тиждень – Садовий

|

Де саме будуватиметься багатофункціональний комплекс для проведення «Євробаскету» у Львові, стане відомо лише через тиждень. Визначальним у цьому питанні буде рішення Міжнародної Федерації баскетбольних асоціацій (FIBA). Про це повідомив сьогодні під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

«На сьогодні є декілька пропозицій. Пропозиція, яка вчора обговорювалася в обласній адміністрації – будівництво багатофункціонального комплексу замість стадіону «Україна». Ця пропозиція обговорюється. Я ж пропоную будівництво на вул. Ряшівській», – пояснює міський голова.

Водночас він знову нагадує, що затягувати із вирішенням цього питання неможливо, оскільки часу для підготовки не надто багато.

Термін будівництва спорткомплексу складає 20 місяців. «Весною треба вже розпочинати першу стадію робіт. Проект є готовий, його треба прив’язати до місцевості. Потрібно чітко виконувати умови FIBA і дивитися на  кошторис. Для міста це вигідно, бо ми отримаємо державні інвестиції на інфраструктуру, на дорожнє господарство», – зазначив мер.

Реклама партнерів

У випадку, якщо стадіон «Україна» таки візьмуть під забудову нового спортивного комплексу, – за словами Садового,  – ФК «Карпати» проводитимуть свої матчі на стадіоні «Арена Львів».

Завтра, 20 лютого, питання щодо підготовки до «Євробаскету» у Львові буде розглядатись на позачерговій сесії Львівської міської ради.

Як наголосив мер, на порядку денному одне питання: інформація про підготовку до проведення «Євробаскет-2015».Варто зазначити, що наступного тижня в Україну прибуде Інспекція Міжнародної Федерації баскетбольних асоціацій (FIBA) для перевірки підготовки до чемпіонату Європи-2015 року з баскетболу. Це буде перший інспекційний візит у нашу державу, пише interfax.

“Уже 25-26 лютого відбудеться вперше після отримання Україною права на проведення Євробаскету-2015 інспекційний візит до Києва групи експертів ФІБА Європи”, – повідомив президент Федерації баскетболу України Олександр Волков.


Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.