ОСТАННІ НОВИНИ

У ПР кажуть, що Рада завтра запрацює – опозиція відмовилась від сенсорної кнопки

|

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник запевняє, що більшість досягнула домовленості з опозицією, і завтра Верховна Рада запрацює. Олійник запевняє, що більшість досягнула домовленості з опозицією Олійник запевняє, що більшість досягнула домовленості з опозицією Як передає кореспондент УНІАН, про це В.Олійник сказав в інтерв’ю журналістам.

Посилаючись на слова лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, він сказав: “Ми почули від Єфремова, що завтра ми працюємо. Це добра новина”. В.Олійник повідомив, що опозиція “відмовилася від сенсорної кнопки, як теми, яка не пройшла апробації, як теми, яка не дає відповіді на поставлення завдання”. За словами В.Олійника, запропоновано, що “депутати реєструються, голова Верховної Ради зачитує, хто відсутній, блокуються картки шляхом вилучення і голосуємо”.

“Якщо хтось прийшов (йдеться про те, що народний депутат України зареєструвався трохи пізніше — УНІАН), він реєструється, а голова Верховної Ради повідомляє, що відповідний депутат приступив до роботи. І таким чином ми забезпечимо персональне голосування”, – наголосив В.Олійник.

Як повідомляв УНІАН, опозиційні депутати з 4 лютого, з дня відкриття другої сесії Верховної Ради сьомого скликання, заблокували трибуну і президію парламенту, вимагаючи забезпечити персональне голосування.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...