ОСТАННІ НОВИНИ

Проти Тимошенко готують справу про розкрадання коштів «Родовід банку» – ЗМІ

|

Українська влада може використовувати співвласника мережі ресторанів «Козирна карта» Андрія Задорожного, як ключового свідка у ще одній справі проти Юлії Тимошенко. Про це пише хорватська газета Jutarnji list, повідомляє “Фокус”.

«Перед українськими спецслужбами, як говориться в заяві адвоката Задорожного, поставлено завдання “накинути” їй ще кілька років тюремного ув`язнення, а український полонений (Андрій Задорожний), який вже півроку перебуває у в`язниці Осієк і бореться проти екстрадиції, повинен послужити їм для виконання цієї мети», – пише Jutarnji list.

Видання нагадує, що Задорожний був затриманий в Хорватії в липні 2012 року на підставі міжнародного розшуку, оголошеного українським бюро Інтерполу.

Українська влада попросила його видачі. 18 вересня місцевий суд ухвалив рішення екстрадувати бізнесмена, проте його захист оскаржила це рішення у Верховному суді.

Реклама партнерів

“У тому випадку, якщо Верховний суд Хорватії прийме рішення про екстрадицію, і мого клієнта видадуть Україні, існує велика ймовірність того, що він не зможе себе адекватно захищати в органах правосуддя України, де існує реальна загроза його життю і здоров`ю”, – підкреслив український адвокат Задорожного Олександр Тищенко.

Захист бізнесмена відзначає, що Задорожного звинувачують на підставі доказів, зібраних СБУ, в махінаціях з Родовід банком і в не поверненні мільйонного кредиту.

Адвокати заявили, що кримінальну справу проти Задорожного порушено з метою заволодіти його майном, а також з політичних мотивів.

«Це лише один із способів чинити на нього тиск, щоб він відмовився від свого бізнесу в Україні та щоб дав потрібну інформацію про причетність колишнього заступника Тимошенко А.А. Шепелєва у махінаціях з Родовід банком», – заявив адвокат.

«Якби він свідчив в українському суді по настановах СБУ, обвинувачення могло б звинуватити і Юлію Тимошенко у співучасті в розкраданні коштів Родовід банку», – цитує адвоката Тищенко Jutarni list.

Тищенко переконаний, що в разі видачі від Задорожного будуть вимагати «необхідні» доказів проти Шепелєва та Тимошенко.

Українська правда

Фото: PHL 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.