ОСТАННІ НОВИНИ

Керівництво міста не зацікавлене у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища – Олег Баран

|

Львівська міська рада повинна виконати обіцянку щодо закриття Грибовицького сміттєзвалища до кінця цього року. Аби раз і назавжди вирішити екологічну проблему у регіоні. Наголосив у коментарі депутат Львівської обласної ради Олег Баран. Про це повідомляє прес-служба депутата.

«Про проблему Грибовицького сміттєзвалища ми чуємо чимало років поспіль. Розмов стає особливо багато після кожного наступного протесту мешканців. Люди вийшли на вулицю – чиновники пообіцяли проблему вирішити. Люди повірили – посадовці про свою обіцянку забули. Це як замкнене коло: час іде, а нічого не змінюється. Торік Львівська міська рада навіть зібралася на засідання у Грибовичах. Та от – там представники мерії запевнили, що у другій половині 2013 року сміття зі Львова та навколишніх територій перестануть возити на Грибовицьке сміттєзвалище. Що ми маємо натомість? Досі – жодного проекту рекультивації, жодного фінансування чи робіт», – наголосив Олег Баран.

За його словами,  наразі мова йде не про відсутність чи наявність пропозицій щодо розміщення нового сміттєзвалища, а, як мінімум, про розроблення проекту рекультивації. «Я взагалі не розумію, чому сьогодні немає робочої групи, яка б щомісяця публічно звітувала про проведену роботу по закриттю Грибовицького сміттєзвалища. Адже це справжня екологічна проблема! Після таких звітів громадськості було б зрозуміло, хто  і що зробив, а хто просто займається банальним пустослів’ям, шукаючи винних», – підкреслив політик. Відтак депутат закликає органи місцевої влади до щомісячних  публічних звітів, які б показали реальні кроки, що  проводяться у напрямку закриття сміттєзвалища.

Як наголосив Олег Баран, кілька років тому до міської ради приходили інвестори із конструктивними пропозиціями щодо вирішенням проблеми по переробці твердих побутових відходів. Але тоді їх ніхто не хотів слухати. Хоча впоратися із проблемою самотужки – місто однозначно не могло і не може досі. «У такому ракурсі поведінка міського керівництва виглядає, як мінімум, дивною. Таке враження, що мерія штучно гальмувала процес до останнього.  Хоча, мабуть, вони зацікавлені по-іншому вирішувати це питання», – додав Олег Баран.

Реклама партнерів

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...