ОСТАННІ НОВИНИ

Азаров знайшов нових саботажників

|

Прем’єр-міністр Микола Азаров називає саботажем заяви про можливе припинення поставок іноземних ліків. Про це, як передає кореспондент «Коментарів», заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

«Після прийняття закону про ліцензування імпортних ліків пройшло сім місяців. Достатньо часу, щоб виконати всю роботу з впровадження його в дію», – зазначив Азаров.

За його словами, на минулому засіданні уряд розглянув стан справ щодо запровадження системи ліцензування та прийняв рішення вводити цю систему в кілька етапів.

«На першому етапі, протягом півроку, передбачено виключно заявний принцип ліцензування. Тобто, ліцензія видаватиметься прямо на заяву імпортера. Тому спекуляції щодо можливого дефіциту, припинення поставок ліків потрібно розцінювати як саботаж і безпідставні спекуляції. Які до того ж, аморальні по відношенню до стурбованих пацієнтів і суспільства», – підкреслив Азаров.

Реклама партнерів

Крім того, прем’єр знову звернувся до віце-прем’єр-міністра Костянтина Грищенка з вимогою розібратися: хто саме несе персональну відповідальність за зволікання з впровадженням норм даного закону та як саме кваліфікувати дії цих посадових осіб.

«Прошу сьогодні доповісти про ваші висновки мені особисто, Костянтине Івановичу», – звернувся Азаров до Грищенка.

Як повідомляли «Коментарі», з 1 березня 2013 року набуває чинності Закон про ліцензування імпортних ліків №5038-VI. МОЗ України пропонує відстрочити введення норми про ліцензування іноземних препаратів, щоб не виникло проблем з їх поставками.

Українські лікарі вважають, що закон про ліцензування іноземних ліків становить загрозу для життя смертельно хворих громадян. 

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив забезпечити наявність ліків в аптеках – як вітчизняних, так й імпортних. 12 липня біля Адміністрації Президента лікарі та громадські діячі провели акцію протесту з вимогою скасування закону про ліцензування іноземних ліків.

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.