ОСТАННІ НОВИНИ

Польські консульства найбільше віз видають українцям, росіянам і білорусам

|

Польські консули видали в 2012 р. рекордне число віз – понад 1,3 млн. Найбільше дозволів на в`їзд до Польщі отримали громадяни Росії та країн Східного партнерства – в основному України та Білорусії. Найбільшу кількість віз видано у консульствах у Львові, Мінську та Калінінграді, повідомляє “Польське радіо”.

Директор департаменту консульської служби МЗС Марек Цєсєльчук пояснює, що настільки велике число виданих віз це також наслідок співпраці дипломатів із зовнішніми фірмами.

“Нам вдалося привести до ситуації, коли візовий рух між Польщею і державами Східного блоку, тобто нашими східними сусідами, досяг рівня з часу перед вступом Польщі в Шенген. Нам вдалося цього досягти не лише завдяки розбудові консульств, але в першу чергу, завдяки системі візового аутсорсингу, що запроваджено на території Російської Федерації та в Україні”, – заявив дипломат.

Зазначимо, раніше Міністерство закордонних справ Польщі прийняло рішення щодо відкриття нових консульств у Донецьку та в російському Смоленську.

Реклама партнерів

РБК-Україна 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...