ОСТАННІ НОВИНИ

Опозиції запропонували меморандум про взаєморозуміння і «Раду-4»

|

Представники парламентської опозиції заявляють про пропозицію підписати меморандум про взаєморозуміння і ввести систему для голосування «Рада-4», що надійшла на їхню адресу з боку провладних сил.

Як передає кореспондент «Коментарів», про це заявив на брифінгу для журналістів лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

«Наші політичні опоненти запропонували нам текст меморандуму про взаєморозуміння у Верховній Раді України. Це, звичайно ж, дуже цікава пропозиція – підписати в сотий раз меморандум про те, що потрібно виконувати українську Конституцію», – сказав лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що на сьогоднішньому засіданні у спікера парламенту Володимира Рибака також обговорювалося питання необхідності модернізувати систему голосування і вже зараз розробляти систему «Рада-4». При цьому Яценюк зазначив, що «Рада-4» коштуватиме близько 15 млн грн.

Реклама партнерів

Разом із тим лідер фракції зазначив, що пропозиція «регіоналів» буде розглянута, але вимоги опозиції залишаються незмінними: персональне голосування у будь-який із запропонованих способів.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні в кінотеатрі «Зоряний» на Печерську, де розташовувався передвиборний штаб Партії регіонів, відбувається засідання Партії регіонів. На порядку денному – подальша робота заблокованого парламенту

Також нагадаємо, депутати від фракцій ВО «Батьківщина» та УДАР другий день продовжують блокувати трибуну і президію парламенту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.