ОСТАННІ НОВИНИ

Опозиція ввела чергування у парламенті

|

Представники опозиції розподілили години чергування в залі засідання парламенту

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив відповідальний за зв´язки з громадськістю у ВО «Свобода» Олександр Аронець.

«Керівники фракцій вийшли з переговорів. Блокування триває до введення сенсорної кнопки», – написав Аронець.

Разом з тим, народний депутат від фракції «Батьківщина» Анатолій Гриценко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що завтра депутати працюватимуть в комітетах.

Реклама партнерів

«Потрібно розглянути сотні нових законопроектів, тому пленарного засідання в середу теж не буде. Вимоги опозиції залишаються незмінними – персональне голосування. Точка. Тому продовження – у четвер», – написав Гриценко.

Як повідомляли «Коментарі», глави парламентських фракцій домовилися про створення комісії, яка займатиметься питаннями забезпечення персонального законодавства. Опозиція пропонує, щоб комісія формувалася 50х50, тобто не за кількістю депутатів, а з рівним представництвом більшості та опозиції.

Нагадаємо, 5 лютого друга сесія парламенту сьомого скликання так і не була відкрита. З ранку представники «Батьківщини», УДАРу і «Свободи» заблокували трибуну і президію Верховної Ради з вимогою забезпечити персональне голосування.

 

Джерело фото: Наталя Ільїна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.