ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові діти з соціально-вразливих сімей вивчатимуть англійську безкоштовно

|

У Львові організовують цікаве й корисне дозвілля для наймолодших львів’ян. Так, в рамках благодійного марафону «Львів соціальний» і циклу акцій під гаслом «Подаруймо дітям радість» управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з Товариством «Родина Кольпінга» організовує безкоштовне вивчення англійської мови для дітей з соціально-незахищених сімей віком від 6 до 7 років. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Впродовж півтора місяця, діти матимуть змогу безкоштовно вивчати англійську, і в кінцевому результаті отримати базисний рівень знань. Проводитиме навчання діток волонтер з Польщі, який зараз перебуває у Львові, й допомагає також в роботі Центру денного перебування осіб з аутизмом Товариства «Родина Кольпінга». Заняття стартували з 28 січня й проходять два-три рази на тиждень в приміщенні Товариства, що за адресою: вул. Героїв УПА, 76.

«З року в рік ринок праці та навчання все більше глобалізується, відповідно ці процеси вимагають ґрунтовного рівня знань іноземної мови, особливо англійської, яку переважно позиціонують, як мову міжнародного спілкування. Ідея акції з безкоштовного вивчення англійської полягає в тому, аби спонукати діток до навчання, вже в ранньому віці робити перші кроки до майбутньому успіху в житті.

Це вже не перший захід, який ми підготували за підтримки партнерів в організації занять з вивчення англійської мови. Вперше ми спільно із ГО «Місток», влітку 2012 року, організували двотижневу літню школу для діток із соціально-вразливих сімей, віком 8-12 років. А вже наприкінці 2012 року, у співпраці із мовною школою «Хелен Дорон» організували групу діток до 8 років, для безкоштовного вивчення англійської впродовж семестру. Цю ж акцію», – каже начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.

Реклама партнерів

Благодійний марафон «Львів соціальний» покликаний об’єднати можливості усіх ланок влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках марафону без залучення бюджетних коштів проводиться ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян – це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку, діти з потребуючих сімей, серед яких цикл заходів під гаслом «Подаруймо дітям радість».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.