ОСТАННІ НОВИНИ

Реклама замінила українцям лікарів

|

У переважній більшості випадків жителі України лікуються «як бабка нашептала». Про це, як передає кореспондент «Коментарів», заявила міністр охорони здоров´я України Раїса Богатирьова.

«Людина не йде до лікаря за порадою, їй не цікаво, – пояснила Богатирьова.  – Вона дивиться телебачення, бачить, що може отримати пораду по телевізору, і в підсумку ми дійшли до того, що відсоток самолікування людей в Україні досяг 70%».

За її словами, така ситуація красномовно ілюструється і в грошовому вираженні. «З 20 млрд грн, на які сьогодні купуються препарати – і за рахунок людей, і за рахунок організацій, і за рахунок держави – тільки 4 млрд  витрачаються на ті хвороби, які формують клас основних захворювань українців. Тобто люди купують те, що не впливає на основні захворювання», – нарекла міністр.

Нагадаємо, прес-конференція 4 лютого стала першим випадком спілкування Богатирьової за майже рік в міністерському кріслі.

Реклама партнерів

Нагадаємо, також Богатирьова заявила, що її родичі не мають жодного стосунку до компанії «Фармстандарт-Біолік», вакцину якої називають причиною смерті 11 дітей, і подібні звинувачення – спроба дискредитувати її на посаді міністра.

 

Фото:   PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.