ОСТАННІ НОВИНИ

Новий міністр оборони планує розпродавати землю

|

Міністерство оборони планує продавати на аукціонах майно та землю, яка не використовується, а за отримані кошти надавати житло військовим. Про це заявив новопризначений міністр оборони Павло Лебедєв на зустрічі з керівним складом Севастопольського гарнізону 27 грудня, повідомляє прес-служба Міноборони.

“Ми з вами були свідками того, як протягом 2005-2010 років Севастопольська земля переходила у власність невідомих людей. Городяни та військовослужбовці гарнізону не мали можливість отримати квартири і земельні ділянки”, – сказав він.

“Сьогодні готуються документи, спрямовані на те, щоб майно Збройних Сил, і насамперед земля, яка не використовується, продавалася на публічних аукціонах, а виручені гроші цільовим способом направлялися на будівництво і закупівлю житла для військовослужбовців, у першу чергу відомчого”, – повідомив міністр-«регіонал».

На його думку, реалізація цієї програми «дозволить у короткий час вирішити житлову проблему в Збройних Силах України».

Лебедєв також сказав, що серед низки соціальних аспектів керівництво Міноборони, в першу чергу, визначає грошове забезпечення військовослужбовців.

“У 2012 році керівництво країни підвищило грошове забезпечення в 2 рази військовим морякам, льотчикам, військовослужбовцям, які проходять службу у високомобільних десантних військах”, – зазначив він.

“Сьогодні Міністерство оборони України вирішує завдання щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців інших видів і родів військ”, – заявив Лебедєв.

За його словами, усе це робиться для того, щоб підвищити статус військовослужбовця, “стимулювати його прагнення служити і розуміти, за що він служить”.

Українська правда

Фото зі сайту Павла Лебедєва

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...