ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові відкриють «Фабрику Святого Миколая»

|

12 грудня о  12:00 год свою роботу вже дванадцятий рік поспіль розпочне Фабрика Святого Миколая, інформує прес-служба Львівської міської ради. Під час урочистої церемонії відкриття червону стрічку переріже о. Стефан Батрух, духовний координатор акції «Миколай про тебе не забуде!». Перший подарунок запакує Павло Табаков – співак, композитор, переможець телепроектів «Шанс» та «Голос країни». Для присутніх проведуть екскурсію Фабрикою.

«Впродовж тижня  тут працюватимуть близько 700 волонтерів: старшокласників та студентів. Усі  вони, не зважаючи на залікову та екзаменаційну  сесію, безкорисливо присвячують свій час тому, щоб допомогти Святому Миколаю прийти безпосередньо до домівок дітей. На Фабриці працюватимуть такі відділи: прийом подарунків, видача адрес потребуючих дітей, сортування, пакування, перевірки якості подарунків. Волонтери працюватимуть дуже інтенсивно, адже до Дня Святого Миколая залишилися лічені дні, і від усіх нас залежить, чи віра у диво та добро не згасне у серцях потребуючих дітей нашого міста», – зазначають організатори акції «Миколай про тебе не забуде!».

 Відвідати Фабрику  Святого Миколая, долучитися до акції  та допомогти принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує, зможу кожен охочий. Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки просимо приносити  до 17 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв за адресою: вул. Коперника,17 (з 10.00 до 19.00 год).

Нагадаємо, для  участі в акції цього року зареєструвалися  близько 750 молодих львів’ян.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.