Про вбивцю Бандери знімуть кіно

|

Грузинський кінорежисер Заза Буадзе готується до зйомок фільму про агента КДБ Богдана Сташинського, вбивці ідеолога українського націоналізму Степана Бандери, пише «Дзеркало тижня.Україна».
На головні ролі в картині «Любов вбивці» Буадзе планує запросити відомих голлівудських акторів — Сема Райлі («На дорозі», «Контроль») і Кірстен Данст, розповів режисер в інтерв`ю тижневику.
За словами Буадзе, Райлі сподобався сценарій. «Якщо він дасть остаточну згоду, то можливість запросити Кірстен Данст істотно зростає, бо вони добре одне одного знають, оскільки разом зіграли у згаданій картині «На дорозі». Тож тепер багато що залежить саме від того, чи братиме участь у фільмі Сем Райлі», — зазначив він.
Зараз він знімається в діснеївській стрічці «Меліфісент» (з Анджеліною Джолі в головній ролі), тому зустрітися з ним і все обговорити зможемо після зйомок. Переговори з Кірстен Данст, за його словами, також тривають.
Також Буадзе звернув увагу на те, що фільм, хоч у ньому і йдеться про вбивство Степана Бандери, зовсім не політичний.
«Убивство Бандери — це всього лише один з епізодів. У сценарії йому відведено не більше сторінки. Там є й убивство Льва Ребета, якому також віддано одну сторінку. Це фільм насамперед про історію кохання Інге Поль і Богдана Сташинського, від рук якого загинули Бандера і Ребет», — підкреслив він.
Кінорежисер повідомив, що фільмом зацікавилася знаменита американська студія Stone Village Pictures, яка буде брати участь за умови, якщо в ньому з`явиться Кірстен Данст. Не виключено, що підключиться німецька студія Bavaria Film.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.