ОСТАННІ НОВИНИ

ДАІ просить водіїв та пішоходів бути уважнішими через ожеледицю

|

У зв’язку з погіршенням погодних умов Державтоінспекція просить всіх учасників дорожнього руху бути особливо обережними. Про це йдеться у повідомленні прес-служби УДАІ у Львівській області.

В ДАІ нагадують, що пішоходи повинні неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, переходити дорогу тільки у встановлених місцях та попередньо переконавшись у відсутності небезпеки. “Пам‘ятайте, що не можна раптово виходити чи вибігати на проїзну частину дороги, у тому числі й на пішохідний перехід. На слизькій дорозі водію буде дуже складно вчасно зреагувати на такий несподіваний «маневр», тож ризик потрапити під колеса авто зростає у рази” – вказано у повідомленні.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості слід користуватися світловідбивачами, для того, щоб водії могли вчасно помітити вас на дорозі. 

Слід бути максимально обережними й усім автолюбителям. 

Реклама партнерів

“Перед поїздкою обов’язково треба перевірити технічний стан свого авто. Сідаючи за кермо, пристебніть пасок  безпеки та нагадайте про це пасажирам. Обов‘язково дотримуйтесь безпечної швидкості, інтервалу та дистанції, уникайте складних маневрувань. Будьте особливо обережними на спусках та підйомах, шляхопроводах, при наближенні до пішохідних переходів. Пам’ятайте, що на слизькій дорозі не слід гальмувати різко, адже це призводить до блокування коліс, збільшення гальмівного шляху, або ж втрати керованості. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості увімкніть ближнє світло фар або протитуманні фари. Якщо необхідно зупинитися – знижуйте швидкість поступово. Під час зупинки ввімкніть аварійну сигналізацію” – нагадує ДАІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.