ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні налічили 15 тисяч злісних аліментників

|

Уповноважений Глави держави з прав дитини, Юрій Павленко повідомив, що найчастіше до нього звертаються зі скаргами про несплату одним із батьків аліментів. Про це УНН повідомили у прес-службі голови держави.

“На сьогодні в Україні 15 тисяч злісних неплатників аліментів. В 70% випадків міліція відмовляє у порушенні справи, тобто з 15 тисяч подань, які були здійснені державною виконавчою службою в органи внутрішніх справ про притягнення до кримінальної відповідальності, задоволені лише 2 000”, – повідомив Юрій Павленко.

Уповноважений Президента України з прав дитини акцентував увагу на діяльність державних органів влади, яким “не вистачає розуміння суті права дитини”. Він зауважив: захист прав дитини полягає не тільки у виконанні функціональних повноважень посадовцем, а у вирішенні проблем дитини.

Через зміни в законодавстві необхідно досягти дієвого механізму стягнення аліментів на користь дитини, зобов’язати батька, чи маму виконати свій конституційний обов’язок по відношенню до дитини, наголосив Юрій Павленко.

Реклама партнерів

Окремо Уповноважений Президента України з прав дитини повідомив, що скарги, які надходять на його адресу також стосуються викрадення дітей одним з батьків, некоректне ставлення до дитини під час розлучення, нехтування інтересами дітей при вирішенні спорів про участь батьків у вихованні дитини. В цьому контексті він висловився за доцільність створення в Україні сімейних судів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.