ОСТАННІ НОВИНИ

73 дитини з Львівщини оздоровлюватимуться в «Артеку»

|

Сьогодні, 5 грудня, управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації скерувало 73 дітей Львівщини на відпочинок до Міжнародного дитячого центру “Артек” на ХІІI тематичну зміну “Вітер змін”, яка триватиме з 6 до 26 грудня 2012 року. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Серед 73 дітей у віці від 9 до 17 років, що вирушили на оздоровлення, 6 дітей з Жовківського району, 5 – з Радехівського району, по 4 з Стрийського та Дрогобицького районів. Усі інші райони та міста обласного значення отримали по 2-3 путівки для дітей пільгових категорій, зокрема дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин тощо.

На пропозицію громадської організації  “Діти Чорнобиля” 6 дітей-чорнобильців також оздоровлюватимуться у “Артеку” під час зазначеної тематичної зміни.

Довідка

Реклама партнерів

Підбір та скерування дітей здійснюється управлінням з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації та його структурними підрозділами у районах області відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України ,,Міжнародний дитячий центр “Артек” за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 20.03.2012 №154, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.04.2012 за №554/20867.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.