ОСТАННІ НОВИНИ

До Нового року на Львівщині відкриють ще чотири школи

|

До кінця 2012 року на Львівщині планується ввести в дію чотири школи, котрі забезпечать 1550 учнівських місць. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зокрема, це школа І-ІІІ ст. с. Голубиця Бродівського району (реконструкція) на 192 учнівських місць, школа с. Вороняки Золочівського району (перша черга) на 270учнівських місць, школа І-ІІІ ст. с. Нижня Яблунька Турківського району (перша черга) на 278учнівських місць та школа м. Комарно Городоцького району (перша черга) на810 учнівських місць.

Зазначимо, що у  2012 році з державного та обласного бюджетів виділено 46,2 млн грн для будівництва та реконструкції загальноосвітніх шкіл Львівщини.

Ці кошти дозволили ввести в дію до Дня Незалежності України школу І-ІІІ ст. №2 м. Буська (добудова) на 180учнівських місць, До Дня знань – школу с. Бірки Яворівського району (І черга – НВК) на 192 учнівських місць, а також дошкільні навчальні групи та школу І-ІІІ ст. с. Ставчани Пустомитівського району на 240 учнівських місць, яку збудовано повністю за кошти приватного підприємства «Оліяр».

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.