ОСТАННІ НОВИНИ

Про розсекречені архіви КҐБ видали ще одну книгу

|

Історик Володимир В’ятрович, який займався розсекреченням архівів радянських спецслужб, видав другу книгу «Історія з грифом «Секретно». Нові сюжети». Про це інформує прес-центр Центру досліджень визвольного руху.

В новій книзі автор розповідає про минуле України на основі раніше таємних документів КҐБ. Історик показує минуле через призму приватних історій різних людей. 

«Головною метою книги було показати, наскільки цікаву історію намагаються від нас приховати під грифами «Секретно», — говорить дослідник. — Наскільки часто ми можемо знайти матеріали, про які ми не знали, чи наскільки іноді ми можемо по-іншому, ніж це змальовувалося раніше, побачити ті чи інші події. Саме над я цим працюю вже другий рік».  

У книзі — сховані за грифами життєві історії, зокрема Головного командира УПА Василя Кука, дружини Романа Шухевича Наталії, отамана «Поліської січі» Тараса Боровця — «Бульби», письменника Михайла Ялового, сільського вчителя Хаїма Сигала та інших. 

Реклама партнерів

Нагадаємо, перша книга «Історія з грифом «Секретно»» потрапила в ТОП-10 книгарні «Є», відзначена премією імені Василя Стуса та мала три перевидання впродовж минулого року. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.