ОСТАННІ НОВИНИ

Депутат ЛМР звинувачує мерію у марнотратстві 343 тис. гривень

|

У хореографічній школі, що на Дорошенка, 63, замінили систему опалення на автономну, проте через неякісно виконані роботи вона ще й донині не функціонує. Відтак за рахунок бюджетних призначень, що скеровані на додаткові роботи, а це 343 тисячі гривень, автономну систему тепер хочуть демонтувати, щоб відновити систему централізованого опалення. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Корсун, передає прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

 «Замість того, щоб притягнути до відповідальності недобросовісного підрядника та наполягати на усуненні всіх неякісно виконаних робіт, чиновники за рахунок передбачених в бюджеті коштів на виконання додаткових робіт, а це 343 тис. грн., планують провести реконструкцію та відновити систему централізованого опалення, відповідно провівши демонтаж опалювальних засобів, які встановлювали попередньо», – розповів Ігор Корсун.

«Вважаємо, що така позиція команди Садового є проявом відвертого марнотратства бюджетних коштів та покривання недобросовісного підрядника. Ми вже звернулися до виконавчих органів з вимогою надати роз’яснення щодо причин необхідності витрат коштів на проведення робіт з влаштування системи опалення в хореографічній школі та надати інформацію про виконавців цих робіт. Також вимагаємо обґрунтувати доцільність заміни системи опалення у зазначеному приміщенні із попередньо влаштованої автономної, яка так і не запрацювала на систему централізованого опалення. Окрім цього, вимагаємо надати офіційно засвідчені копії матеріалів проектно-кошторисної документації на виконання додаткових робіт за рахунок місцевого бюджету», – додав депутат міськради.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.