ОСТАННІ НОВИНИ

Визначили найкращих гравців бадмінтону Львівщини

|

У Львові завершились обласні змагання з бадмінтону за програмою ХХІ спортивних ігор Львівщини та V обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року спорту та здорового способу життя. Про це інформує прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Загалом в обласних змаганнях з бадмінтону взяли участь 26 команд.

Змагання проходили у двох вікових категоріях: «дорослі»: 6 команд районів та 9 команд міст обласного значення та «ветерани»: 4 команди районів та 7 команд міст обласного значення.

Це був останній вид за програмою  обласних комплексних змагань 2012 року, програмою яких передбачено загалом  змагання з 14 видів спорту (лижні  перегони, гирьовий спорт, настільний теніс, легка атлетика, міні-футбол, шашки, шахи, баскетбол, волейбол, пляжний волейбол, плавання, бадмінтон, змагання серед допризовної молоді та сімей «Мама, тато і я – спортивна сім’я») серед збірних команд міст обласного підпорядкування та районів Львівщини у двох вікових категоріях «Дорослі» та «Ветерани».

Реклама партнерів

Організатором змагань є управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за дієвої підтримки  обласного центру «Спорт для всіх», відділення НОК України у Львівській області, обласної асоціації ветеранів спорту.

 

Результати командної  першості (серед команд міст обласного значення):

  

серед дорослих

серед ветеранів

І місце – Франківський район міста Львова

І місце – Галицький район міста Львова

ІІ місце – Залізничний  район міста Львова

ІІ місце – Шевченківський район міста Львова

ІІІ місце – Личаківський район міста Львова

ІІІ місце – м. Дрогобич

ІV місце – Сихівський район міста Львова

ІV місце – Сихівський район міста Львова

V місце – Галицький район міста Львова

V місце – м. Новий Розділ

VІ місце – м. Стрий

VІ місце – Франківський  район міста Львова

VІІ місце – м. Дрогобич

VІІ місце – м. Стрий

VІІІ місце – м. Новий Розділ

 

ІХ місце – м. Червоноград

 

 

Командна першість (серед  команди районів області):

 

серед дорослих

серед ветеранів

І місце – Дрогобицький район

І місце – Сокальський  район

ІІ місце – Жовківський  район

ІІ місце – Пустомитівський  район

ІІІ місце – Буський  район

ІІІ місце – Миколаївський  район

ІV місце – Миколаївський  район

ІV місце – Радехівський район

V місце – Пустомитівський район

 

VІ місце – Радехівський  район

 

 

Особиста першість (чоловіки):

 

серед дорослих

серед ветеранів

І місце – Книш Іван ( Франківський район м. Львова)

І місце – Гев`як Орест (Шевченківський район міста Львова)

ІІ місце – Величко Руслан (Залізничний район міста Львова)

ІІ місце – Зазуляк Ігор (м. Дрогобич)

ІІІ місце – Федишин Олег (м. Дрогобич)

ІІІ місце – Турчик Андрій (м. Дрогобич)

ІІІ місце – Дуда Степан (Залізничний район міста Львова)

 

 

Особиста першість (жінки):

 

серед дорослих

серед ветеранів

І місце – Єрохова Ольга (Личаківський район міста Львова)

І місце – Покотило Любов (Личаківський район міста Львова)

ІІ місце – Кріль Ірина (Залізничний район міста Львова)

ІІ місце – Зварич Галина (м. Дрогобич)

ІІІ місце – Леськів Христина (Галицький район міста Львова)

ІІІ місце – Боднарчук Олена (Сихівський район міста Львова)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.