ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові правоохоронці врятували на пожежі чоловіка та жінку

|

У суботу, 24 листопада, близько восьмої години вечора на вулиці Федьковича трапилась пожежа, з якої міліціонерам довелось витягати двох людей. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Того вечора правоохоронці несли службу по вулиці Федьковича. Один із сержантів зауважив, що із підвального приміщення на Федьковича, 50а іде дим. Коли підбігли до будинку, то через вікно побачили, що на підлозі лежить непритомний чоловік. Міліціонери одразу викликали пожежників і медиків.

Юрій Гливко, молодший сержант міліції, батальйону патрульної служби Франківського РВ, довго не вагаючись, кинувся у полум’я і побачив чоловіка на якому вже зайнявся одяг.

«Я заліз до середини і побачив непритомного. Його одяг був увесь у полум’ї, а потім побачив, що у кутку на ліжку хтось ворушиться – там лежала жінка, заплутана у ковдру, яка палала», розповідає Юрій Гливко.

Реклама партнерів

Юрій та його товариші по службі молодший сержант міліції Володимиром Хлян і старшина міліції Іван Місінський витягли із приміщення спочатку чоловіка, а потім жінку.

МНС-никам вдалося погасити пожежу. Жінку відразу скерували до 8-ої міської клінічної лікарні, а чоловік, після надання медичної допомоги, від госпіталізації відмовився.

За словами чергового лікаря – стан жінки середньої важкості, із реанімаційного відділення її перевели в опікове.

Відомо, що чоловік немає постійного місця проживання, а жінка жителька міста Самбора. Також відомо, що обоє були у стані алкогольного сп’яніння. Зараз встановлюють причини пожежі.

Фото: ГУ МНСУ у Львівській області  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.