ОСТАННІ НОВИНИ

Ніно Катамадзе у Львові презентуватиме новий альбом «GREEN»

|

Ніно Катамадзе & INSIGHT 10 грудня у Львові представляють довгоочікуваний новий альбом «GREEN».  Про це інформують організатори.

За їхніми словами, Ніно Катамадзе & INSIGHT – це складна, розумна, нетутешня музика.  Це розгорнуте філософське оповідання про життя. Пісні гурту змушують замислитись про вічність життя людини, думати, співчувати і сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва. Суть і сенс творчості колективу – проникнення в суть складних явищ життя.

Новий альбом Ніно & Insight «GREEN» виходить через рік після альбому «Red». Тепер грузинські музиканти повернулися до більш зважених музичних форм, це енергія, звернена не назовні, а всередину.  

На «Green» є і цілком актуальні ритмічні структури, наприклад, трек «Gammai» спирається про міцний брейкбітовий скелет. Втім, публіка любить Ніно, насамперед, за здатність спуститися на найпримітивніший мелодійний рівень, за вміння вилити душу в простих, але щемливі ліричних мелодіях, що йдуть від грузинської музики, але доречних в будь-якій частині всесвіту. Такі п`єси в новому альбомі теж є. Композиції «Vahagn» і «English» точно знайдуть відгук в чиїхось життях – Ніно співає так, ніби читає ваші думки і відповідає їм на своїй мові.

Реклама партнерів

Нагадаємо, презентація нового альбому відбудеться о 19:30 у Львівській опері (пр. Свободи, 28). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.