ОСТАННІ НОВИНИ

На білбордах з’явилися картини львівських дітей

|

Роботи переможців конкурсу «Львів очима дітей», де юні львів’яни представляли своє бачення міста, розміщують на міських білбордах та сіті-лайтах. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На 8 білбордах та 8 сіті-лайтах розміщено соціальну рекламу із дитячими малюнками. Авторами є два з чотирьох переможців конкурсу «Львів очима дітей», який тривав з 21 лютого до 21 березня 2012 року. Відтак, зараз львів’яни мають змогу бачити на білбордах рекламу від учениці гімназії «Євшан», 12-річної Олени Вол, яка представила на конкурсі малюнок «Львів – портал комп’ютерного світу». На сіті-лайтах розміщено роботу «Таємниці Львова» 15-річної Андріани-Марії Доробаник, СЗШ №51 ім. І. Франка.

«Учасниками конкурсу могли бути діти 5-11 класів, проте було кілька робіт, автори яких мали 7, 8 та 9 років. Одну з таких робіт ми виділили як одну з кращих. Найбільш активними були діти віком 11-12 років», – розповідає Леся Гудима-Місеюк, координатор конкурсу «Львів очима дітей», завідувач сектору внутрішньої промоції відділу промоції міста.

Загалом у конкурсі брали участь понад 300 робіт, з яких 120 у номінації «Улюблене місце у Львові», 53 у номінації «Львів – місто родинного затишку», 130 «Львів – місто…» (на вільну тему) та 11 робіт у номінації «Львів – IТ центр».

Реклама партнерів

Нагадаємо, конкурс «Львів очима дітей», організований Львівською міською радою спільно з компанією МТС , проходив в рамках проекту, в якому  кожен учень з 5 по 11 клас міг виразити своє бачення свого міста, намалювавши малюнок в одній, або кількох з номінацій на тему Львова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.