ОСТАННІ НОВИНИ

У Польщі затримали 16 українців: усім анулювали візи

|

Працівники прикордонної служби Польщі (Straż Graniczna, SG) днями в різних частинах країни затримали 16 громадян України, котрі використовували видані їм польські візи не за призначенням або працювали з порушенням чинних в країні правил. Про це УНІАН повідомила прес-служба SG.

9 українців затримали працівники Шльонського відділу польських прикордонників на південному заході Польщі. Серед них 4 громадян України їхали автобусом з Чехії з візами, виданими для роботи на польських працедавців за спрощеною системою працевлаштування.

Ще 5 українців працювали не на тих працедавців, котрі оформили для них заявку на роботу, на підставі яких вони отримали візу до Польщі.

Прес-служба повідомила, що 7 українців затримала польсько-німецька група прикордонників за отримання польської візи нечесним шляхом.

Реклама партнерів

Один із затриманих українців допомагав перетнути кордон між Польщею та Німеччиною групі з семи російських громадян чеченської національності.

Прикордонники анулювали візи усім затриманим українцям та зобов`язали їх добровільно залишити польську територію.

Як повідомлялося раніше, за перші шість місяців цього року польські прикордонники затримали за порушення правил перебування у Польщі понад 800 українців, що на третину більше показників першої половини 2011 року.

Видача польських віз за цей же період зросла на 13% до понад 310 тисяч штук.

Довідка

Польські прикордонники найчастіше затримують українців за те, що вони працюють у Польщі без необхідних для цього документів, мають протерміновані або неправомірно використовують видані їм консульством робочі візи: наприклад, їздять туристично чи на роботу до інших держав Шенгенської зони, до якої в кінці 2007 року приєдналися поляки.

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.