ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко таки вмовили поїсти

|

Екс-прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко, яка перебуває у стаціонарі Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» у Харкові, вдалося переконати припинити голодування.
Про це перший заступник міністра охорони здоров’я України, керівник Міжнародної медичної комісії Раїса Моісеєнко повідомила сьогодні на брифінгу у Харкові.

За її словами, сьогодні «продовжила роботу спільна комісія» у складі лікарів Міністерства охорони здоров’я та спеціалістів берлінської клініки «Шаріте». Німецькі лікарі у присутності заступника головного лікаря ЦКЛ «Укрзалізниці», лікуючого лікаря Ю.Тимошенко з української сторони Ірини Форси, провели медичний огляд пацієнтки і поспілкувалися з нею.

 «В результаті бесіди було досягнуто домовленості, що Юлія Володимирівна все-таки почне вживати їжу», – сказала Р.Моісеєнко.

Вона зазначила, що на даний час у палату екс-прем’єра вже доставили їжу.

Реклама партнерів

Крім цього, за словами заступника міністра, було досягнуто домовленості провести лабораторне обстеження Ю.Тимошенко, яке на цей час вже майже завершено. Р.Моісеєнко повідомила, що результати обстеження не фіксують значних відхилень від норм в організмі Ю.Тимошенко. Наразі медики обговорюють питання виведення Ю.Тимошенко із голодування.

Нагадаємо, 29 жовтня Ю.Тимошенко на знак протесту проти фальсифікацій результатів парламентських виборів оголосила безстрокове голодування.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.