ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові говоритимуть про роль HR-менеджера в організації

|

У Львові під час Першої Приватної розмови від Асоціації фахівців з управління людськими ресурсами говоритимуть хто ж такий HR-менеджер. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Під час зустрічі учасники та експерти шукатимуть відповіді  на такі запитання:

Посада HR-менеджера це – дань моді, вимога часу, стереотип чи необхідність? Чого очікують власники бізнесів від директора з персоналу? Хто має право називати себе HR-менеджером? Якими знаннями та вміннями повинен володіти HR-менеджер?

«Приватні розмови – новий формат, цікавий як для керівників бізнесу так і для HR-менеджерів. Обговорення актуального важливого аспекту (інтересу) дає поштовх до пошуку спільного рішення в питаннях, що мають розбіжності, для досягнення цілей бізнесу. Це ще один крок для популяризації професії НR-менеджера у Львові та поза його межами», – каже Марія Майборода, приватний підприємець.

Реклама партнерів

«Пропрацювавши більше 12 років в сфері HR в різних компаніях  і містах України, я бачу, що роль функції управління персоналом дуже різко відрізняється навіть в компаніях одного сектора бізнесу. Десь HR – це успішна структура, яка виконує ряд важливих функцій і без якої вже важко уявити успішний розвиток компанії. В інших організаціях – це допоміжна, бюрократична одиниця, результати роботи якої дуже важко поєднуються з кінцевою діяльністю компанії. Як на мене, все залежить від керівника. Ну, майже все», – каже Остап Маланюк,  директор з персоналу компанії «Global loggic».

«Роль фахівця HR галузі надзвичайно  багатогранна, та пріорітет HR-політики – це розвиток внутрішнього капіталу компанії. Але вирішити всі питання підбору, навчання, мотивації, оцінки працівників, допомоги в їх особистих питаннях можливо лише за рахунок паритетного розподілення відповідальності між HR-командою та керівництвом, що досягається лише завдяки якісній комунікації», – наголошує Юліан Верста, керівник «Центру командних рішень».

«В чому унікальність формату  Приватної розмови? Істина народжується в дискусіях, в колах людей, кому ця тема не є байдужою. Ця зустріч – це той випадок, коли немає єдиного лектора, який «глаголить істину», а коли за столом зустрічаються ті, хто наймає HR-фахівця на роботу (власники бізнесу), ті, хто навчають (тренери), та ті, хто працює на посадах «Директор з персоналу». Також тут будуть експерти–психотерапевти, адже часто серед вимог до посади HR- менеджера є знання з психології. Утім постає питання – наскільки глибокими повинні бути ці знання, хто може оцінити їх якість, чи можливо їх здобути за місячний курс навчання? Про все це говоритимемо у Приватній розмові 16 листопада за адресою вул. Саксаганського,11», – каже Галина Бордун, керівник Асоціації фахівців з управління людськими ресурсами.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.