ОСТАННІ НОВИНИ

Рада не дала Садовому грошей на телефон і прибирання

|

 Сьогодні, під час пленарного засідання  сесії ЛМР, розглядаючи зміни  до міського бюджету на 2012 рік, рада не підтримала виділення коштів на поточні видатки управлінь міської ради  та на нанесення дорожньої розмітки  на вул.Чорновола-Липинського. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Не виділені кошти на оплату за телефонний зв’язок, за прибирання в адміністративній будівлі. Це банальне шкідництво, бо без виділення коштів важко працювати. Як можна сьогодні працювати без телефонного зв’язку? Я вже мовчу, що не виділені кошти на охорону Ратуші – це державний об’єкт. Кошти на автотранспорт, кореспонденцію. Це нерозуміння. Мені прикро, що таке відбувається у Львові. Львів мав би показувати приклад», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Водночас виділено кошти на забезпечення заробітної плати та нарахування  на зарплату працівників 5 департаментів  міської ради. Таким чином, Адміністративно-господарське управління отримало 192,9 тис грн. та 179,8 на нарахування, департамент «Адміністрація міського голови» – 181, 9 тис грн. та 104,7 тис нарахування, департамент економічної політики – 401, 7 та 145, 8 нарахування, департамент житлового господарства та інфраструктури – 666,6 тис грн. та 237,9 нарахування.

Депутати не виділили додаткових коштів у розмірі 620,7 тис грн. на інші поточні видатки.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.