ОСТАННІ НОВИНИ

Правоохоронці мають самі боротися із власними зловживаннями

|

Представники правоохоронних органів України повинні боротися з корупцією і зловживаннями владою у власних лавах. Як повідомили «Коментарям» у прес-службі глави держави, про це в ході координаційної наради керівників правоохоронних органів заявив Президент України Віктор Янукович.

За його словами, повинні піти в минуле «неповага до людей, корупція, зловживання службовим становищем, жорстоке і нелюдське ставлення та катування з боку співробітників правоохоронних органів».

«Неухильно слід переслідувати злочинців у погонах», – підкреслив Янукович.

«Тільки коли кожна людина житиме в атмосфері безпеки і буде переконана, що її спокій, її права і свободи надійно охороняються, можна буде говорити про досягнення у сфері реформування кримінальної юстиції», – додав Президент.

Реклама партнерів

За його словами, ефективність роботи правоохоронців у боротьбі зі злочинністю «буде вимірюватися в першу чергу рівнем довіри громадян до правоохоронних органів».

Як повідомляли «Коментарі», раніше Президент заявляв про необхідність розробити концепцію реформування правоохоронних органів найближчим часом.

 Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.