ОСТАННІ НОВИНИ

73 дитини з Львівщини вирушили до «Артеку»

|

Учора, 12 листопада, управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації скерувало 73 дітей Львівщини на відпочинок до Міжнародного дитячого центру “Артек” на ХІІ тематичну зміну “Здорові діти – здорова нація”. Зміна триватиме з 13 листопада до 3 грудня 2012 року.

На оздоровлення поїхали діти віком від 10 до 15 років. Серед них 4 дитини з м.Дрогобича, по 3 дітей представляють Бродівський, Жовківський, Сокальський та Яворівський райони. Усі інші райони та міста обласного значення отримали по 2 путівки для дітей пільгових категорій, зокрема дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин тощо.

На пропозицію громадської організації “Діти Чорнобиля” 8 дітей-чорнобильців також оздоровлюватимуться в “Артеку” під час зазначеної тематичної зміни.

Довідково:

Реклама партнерів

Підбір та скерування  дітей здійснюється управлінням з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації та його структурними підрозділами у районах області відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України ,,Міжнародний дитячий центр “Артек” за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 20.03.2012 №154, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.04.2012 за №554/20867.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.