ОСТАННІ НОВИНИ

Трамваї та автобуси «зникнуть» з Підвальної

|

Через ремонт трамвайних колій на вул. Підвальній громадський транспорт їздитиме за зміненими маршрутами до вечора 12 листопада, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», з 9 листопада, у зв’язку з проведенням робіт із заміни трамвайних колій на вул. Підвальна-Валова, рух трамвайних маршрутів № 1,2,4,5,6,7,9 на цій ділянці буде припинено. Відтак, змін у схемах руху зазнають також деякі міські автобусні маршрути.

Перекритою буде тільки половина проїзної частини перехрестя вулиць Підвальна – Валова (в напрямку до вул Руської) з 08.00 год 9 листопада до 18.00 год 12 листопада, – повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури.

Трамваї у ці дні курсуватимуть  за такими напрямками:

Реклама партнерів

Маршрут №1 – «Залізничний вокзал – вул. Мушака»;

Маршрут №2 – «вул. Пасічна – вул. Ів.Франка – вул. Вітовського  -вул. Коновальця» та у зворотному напрямку; 

За маршрутом №4 трамваї не курсуватимуть взагалі;

Маршрут №5 – «Аквапарк – Погулянка»;

Маршрут №6 – «вул. Миколайчука – вул. Татарбунарська»;

Маршрут №7 – «вул. Татарбунарська – вул. Торф’яна»;

Маршрут №9 – «Залізничний вокзал – площа Соборна».

«Міські автобусні маршрути №1а-6а, 47а та 53 курсуватимуть по пр Свободи в обидва боки. Йдеться про маршрути, на яких працюють великі автобуси. Інші маршрути, які обслуговують автобуси класу «Богдан», будуть надалі їздити по вул Підвальній або по вул Винниченка», – уточнив Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку.

Фото: Львівський портал

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.