ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні з Росією нарешті з’явився перший стовп

|

На Чернігівсько-Брянській ділянці у рамках польового етапу робіт з демаркації українсько-російського державного кордону 7 листопада 2012 р. відкрито перший прикордонний знак, повідомляє прес-служба МЗС України.

Відкриття прикордонного знаку відбулося за участю першого заступника міністра закордонних справ України Руслана Демченка та статс-секретаря – заступника міністра закордонних справ Російської Федерації Григорія Карасіна.

Встановлення прикордонного знаку здійснюється відповідно до домовленостей, досягнутих між Президентом України Віктором Януковичем та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним за підсумками п`ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося 12 липня 2012 р. у м. Ялта.

Здійснювані демаркаційні роботи реалізують принципи, визначені базовим договором про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ від 30 травня 1997 р., стосовно визнання суверенітету, державних кордонів та територіальної цілісності двох держав, відсутності територіальних претензій один до одного.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.