ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова завітає правнучка Фрейда

|

Вперше в Україну завітає  правнучка Зіґмунда Фрейда та дочка найвисокооплачуванішого художника сучасності Люс’єна Фрейда. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, 15 листопада о 18:00 год Лючія МакАдам Фрейд представить виставку робіт під назвою «Ігри розуму» у Мистецькій галереї Гері Боумена (вул.Наливайка, 18).

Лючія МакАдам Фрейд народилась у Лондоні, навчалась в Уімбілдонській школі мистецтв, а також у Королівській академічній школі. Перед тим, як зробити виставку у Львові, Лючія виставляла свої роботи в Mayfair Art Club, Mall Galleries, Originals Contemporary Printmaking Show та Тhe Royal Academy Schools.  ЇЇ роботи неодноразово продаються на найбільших аукціонах  Christies, Bonhams та Sotheby`s.

«Назва «Ігри розуму»  має подвійне значення і тому співзвучна зі мною. У буквальному сенсі маються на увазі інтелектуальні ігри так і як шахи чи покер, проте вона має також прихований і глибший зміст: йдеться про ігри, в які люди грають у житті», – розповідає Лючія МакАдам Фрейд.

Виставка триватиме до 5 грудня, вт-нд, 12:00-19:00 год.

Реклама партнерів

«Спеціально для цієї виставки я обрала техніку монопринту, оскільки саме вона якнайкраще гармоніює з темою: перш, ніж виготовити зображення, потрібно як слід все продумати, спланувати і оцінити – так само, як потрібно вирахувати ризик в інтелектуальній грі. Азарт і ризик у моєму випадку полягають в тому, що картина, яка народжувалась в моїй уяві так нелегко і поступово, може бути втрачена під час друку і ніколи не матеріалізуватись, адже ніколи не відомо, яким буде кінцевий результат. З огляду на це, я неймовірно рада, коли задумане збувається», – каже художниця.

Джерело ілюстрації: Львівська міська рада 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.