ОСТАННІ НОВИНИ

Окружком №223 серед ночі "рахував" голоси, попри постанови ЦВК

|

Попри постанову ЦВК про призначення перевиборів на 5-ти округах, в тому числі на виборчому окрузі №223, окружна виборча комісія згаданого округу увечері 6 листопада самочинно провела перерахунок голосів на виборчій дільниці № 801004.Як повідомляє прес-служба ВО «Свобода», перераховані результати були внесені в протокол, дані з якого, так і не підписані головою та секретарем комісії і не скріплені печаткою, опинились на сервері ЦВК.

Увечері 6-го листопада окружком №223 рахував бюлетені з 12-и дільниць. Уже під час перерахунку першої з таких дільниць – № 801004  –   виявилось, що з 411 бюлетенів «за» Левченка 288 було зіпсовано другою позначкою. Такі бюлетені оголошувались недійсними. Водночас у провладного «самовисуванця» Пилипишина зіпсованих бюлетенів не виявилося. Ці дані були внесені в новий протокол, який, втім, не був підписаний   головою комісії та секретарем, не був він і скріплений печаткою.

Уповноважена особа ВО «Свобода» у загальнодержавному окрузі надала для ознайомлення окружній комісії рішення ЦВК про призначення перевиборів на 5-ти округах із 223-м включно.

Юрій Левченко пояснив членам комісії, що подальший перерахунок всупереч рішенню ЦВК буде відвертим криміналом. ОВК у відповідь ухвалило рішення про звернення до ЦВК із вимогою письмових пояснень щодо своїх подальших дій. Комісія розійшлась із зали засідань.

Реклама партнерів

Одначе вже за кілька годин, близько опівночі, на сайті ЦВК з’явились дані з перерахованої дільниці. Вочевидь, вони були введені зі слів когось з членів комісії або з чорнових нотаток, оскільки так і не підписаний головою та секретарем ОВК протокол навіть не заносився у серверну, а знаходився  у одному з кабінетів ОВК.

У зв’язку з цими подіями до окружкому № 223 була викликана слідчо-оперативна група і складена заява про злочин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.